Визначити розмір

Для зручності всі розміри на сайті представлено відразу в трьох основних системах:


1)Європейский розмір EU=EUR=FR - це стандартний європейський розмір взуття, найрозповсюдженіший в країнах пострадянського простору;


2)Американський розмір US=USA - найрозповсюдженіший розмір на заході. Зазвичай усі кросівки мають маркування як європейське, так і американське;


3)Довжина стопи в см - на бірках та коробках взуття зазвичай позначається як JP=JAPAN=CM. В цій графі вказано в мм або см довжина стопи, наприклад, 275мм або 27,5см. Цей розмір вказується на бірках праворуч від європейського. Не плутайте цей розмір з китайським (CH=CHN).


Найточнійший спосіб визначити розмір - по довжині стопи. Тому ми рекомендуємо перед оформленням замовлення виміряти довжину стопи та обрати розмір виходячи з цих параметрів. Крім того, Ви можете додатково виміряти довжину устілки, але цей спосіб менш точний, оскільки устілка може деформуватися під час експлуатації взуття. А деякі устілки мають характерний вигин в області п'ятки, який не варто враховувати при вимірах. Устілка вимірюється до кінця лише в тому випадку, якщо вигину у п'ятки немає. Якщо вигин є - виміряювати потрібно до початку вигину устілки. Як бачите - існує багато н'юансів у вимірах устілки, що можуть викликати похибку. Тому ми рекомендуємо, в першу чергу, спиратися на довжину Вашої стопи при виборі взуття, а довжину устілки використовувати лише як додатковий метод, наприклад, якщо ви обираєте взуття в якості подарунку. Нижче наведені детальні інструкції щодо вимірів довжини стопи та устілки.


Як виміряти довжину стопи:


Поставте ногу на листок А4 стоячи, зробіть олівцем чи ручкою відмітки у найдовшого пальця та у п'ятки. Виміряйте відстань між цими точками, будьте уважні - вимірювати відстань слід паралельно аркушу паперу, НЕ ПО ДІАГОНАЛІ.


Як виміряти довжину устілки:


Якщо на устілці немає вигину в області п'ятки - слід виміряти довжину напряму між краями устілки. Якщо на Вашій устілці є вигин - вимірювати слід до початку вигину!

Визначити розмір

Другий за точністю метод визначення розміру - перевірити які розміри вказано на бірках Вашого взуття. Цей метод лише другий за точністю тому, що різні виробники можуть по різному маркувати розміри взуття. Наприклад, у Вас можуть бути кроссівки двух різних брендів, обидві пари можуть бути EUR 44, але графа JAPAN (сантиметри) на одному може бути 28, а на іншому - 28.5. Бувають іншні ситуації - у Вас може бути дві пари взуття різних вироюників, обидві будуть мати однакову графу 27см, але різні розміри EUR, один 43, а інший 42.5. Зверніть увагу - якщо Ви спираєтесь на розміри вказані на Вашому взутті - це ОБОВ'ЯЗКОВО має бути спортивне взуття, кроссівки чи кеди. Обирати кроссівки виходячи з розміру туфель чи босоніжок - було б не коректно!

Довіртесь нашому багаторічному досвдіу у сфері продажу взуття - різні виробники та моделі можуть мати суттєві невідповідності розмірів EUR, US та JAPAN. Не завжди EU 44=10 US, а 9.6 US не завжди = 27.5cm. Очевидно, для точного визначення розміру слуд оперувати довжино/ стопи, усі інші поради та консультації Ви отримаєте від наших менеджерів, при оформленні замовлення! 


Іноді бувають ситуації, коли чоловікам чи підліткам потрібен розмір менший за 40, а жінкам - більший за 41. У цьому немає жодної крамоли! Просто оберіть будь-яку унісекс модель (що підходить одночасно чоловікам та жінкам) та необхідний розмір. Модель вважається унісекс, якщо в розмірній сітці доступні одночасно розміри для чоловіків (41+) та для жінок (40 та менше). Нічім окрім розміру такі моделі не відрізняються. Тому, за необхідності, чоловікам та підліткам підійдуть розміри менші за 40, а жінкам - більші за 41. Це абсолютно нормальна практика, просто оберіть модель та розмір і хай ніщо Вас не бентежить, адже взуття 100% Вам підійде.


Отже, для правильного визначення розміру Вам необхідно:


1)Виміряти довжину стопи згідно наведених інструкцій;

2)Подивитсь які розміри вказані на інших Ваших кросівках (дивіться усі розміри, євро, американский та сантиметри);

3)Для гарантії можно також додатково заміряти довжину устілки згідно наведених інструкцій.


У будь-якому разі - Вам завжди допоможе наш менеджер при оформленні замовлення!


У нас немає самовивозу товару, а значить - примірка в шоурумі чи класичному магазині також неможливі. Ми згодні, що це завдає певні незручності. Але, також ми згодні і з тим, що в еру цифрових технологій більша частина наших клієнтів може придабти товар знаходячись на відстані сотень кілометрів, спираючись на детальний опис та фото, інструкції по визначенню розміру, а отримати товар можно вже за добу - це дуже зручно.


Більше того, відсутність класичної оффлайн точки у вигляді магазину чи шоуруму - це ще й відсутність величезної частини витрат на аренду, комунальні платежі, зарплату персоналу, охорону і т.д. А все це - позитивно впливає на цінову політику. Іншими словами - таким чином товар стає більш доступним для покупця, а саме - дешевшим! Погодьтесь - це чудовий бонус, а усі вище наведені інструкції та поради, повірте, допоможуть Вам із точністю до 100% визначити необхійдний розмір взуття без примірки, ще й за доступними цінами! 


Дізнайтеся свій точний розмір
Таблиця розмірів
Довжина стопи (см))EURUSA
22.5365.5
23.5376
24387
25398
25.5409
26418
26.5428.5
27.5439.5
284410
294511
304612